Nominatie Cultuurprijs 2025: Sanne van Westeneng

Welkom!

Van harte welkom op onze negende Eemnesser kunstroute. “Komt dat zien, komt dat horen”! Op 23 verrassende locaties langs de Wakkerendijk en de Meentweg, met aan de ene zijde het schilderachtige Eemnes en aan de andere zijde het weidse landschap van de polder, exposeren 34 bekende en minder bekende Eemnesser beeldend kunstenaars, sommige in hun eigen atelier. Een boeiende, soms hernieuwde, kennismaking met de kunstenaars. Met recht kunnen we zeggen: “Kunst leeft in Eemnes”.

De gehele dag is omlijst met verrassende optredens van muzikanten, dichters en dansers op diverse locaties. En ook deze keer kunt u tijdens de kunstroute gebruik maken van een elektrisch treintje dat zal rijden tussen de Stachouwerweg en het eind van de Wakkerendijk.

vaandelHet organisatiecomité dankt de deelnemende kunstenaars en de mensen die belangeloos hun huis, erf of bedrijf openstellen. Wij vertrouwen erop dat elke bezoeker met respect omgaat met de locatie en de getoonde kunst. De locaties zijn herkenbaar aan het rode vaandel met grijze bollen. De kunstenaars zijn herkenbaar een flinke rode button met dezelfde drie grijze bollen.

De overzichtstentoonstelling van alle kunstenaars in het Huis van Eemnes is vanaf vrijdag 5 september t/m donderdag 9 oktober te bezichtigen. Voor informatie, een hapje en een drankje kunt u op 7 september de gehele dag terecht bij onze centrale locatie “Het Oude Raadhuis” op de binnenplaats. De toegang is gratis. Wij wensen u allen een aangename en inspirerende dag toe!

Het organisatiecomité,

Reggie van Berkel
Liesbeth Nap
Paul Grob
Kees Timmers

Nieuws

 

deelnemers 2025
Podiumprogramma

‘Een Dijk van Kunst en Cultuur’ toont de veelzijdigheid van de creatieve en artistieke prestaties van Eemnes voor Eemnes. Langs de hele route kunt u weer genieten van podiumkunstenaars, dans, muzikanten en koren.

12:00 – 17:00 Gerda Bramer bezoekt met haar trekharmonica zoveel mogelijk locaties langs de route
13:00 – 17:00 Kunstenaar Ton van der Linden boetseert op de locatie achter het Oude Raadhuis live aan een nieuwe creatie
 
Tussen 13.00 en 17.00
verschillende optredens
Dance Compagnie Wakkerendijk 124
Tussen 13.00 en 17.00
verschillende optredens
Djembé groep LeBiKa Wakkerendijk 68
14.00 en 15.00 Regionaal poëziecollectief de Woordwevers Meentweg 83a
13.00 – 17.00 regelmatig Gerard Wortel Wakkerendijk 43 achter
14.30 – 15.00 en
15.30 – 16.00
Ex Libris Dikke Torentje, Wakkerendijk 49
 
13.00 – 13.40 en
14.40 – 15.20
Soul Patrol Binnenplaats Oude Raadhuis
13.50 – 14.30 en
15.30 – 16.10
Eduard Justus Binnenplaats Oude Raadhuis
16:40 – 17:30 Rianne & Friends Binnenplaats Oude Raadhuis
17:30 – 18:00 Afsluiting kunstroute met prijsuitreiking door burgemeester Roland van Benthem en wethouder Mirjam Havinga Binnenplaats Oude Raadhuis
18:00 – 18:30 Rianne & Friends Binnenplaats Oude Raadhuis
terugblik
met dank aan

De kunstroute zouden we nooit kunnen organiseren zonder ondersteuning van:

Gemeente Eemnes Restaurant Het Oude Raadhuis
Drukkerij Image Team VTHP Webdesign Lonneke Boots Fotografie

en onze sponsors:

Lekker gezond Van der Waaij Makelaars Drogisterij Trefpunt Bloemerij Rosas Jan van IJken Oude Bouwmaterialen Huis van Eemnes Eem Optiek Steinberg en Rinkel Pianos en Vleugel Campagne Makelaardij De Kaasschuur The Home Zone Adjan Autoservice Servicestation Koot Zedda Piras Makker Glashandel

Om de ‘Dijk van Kunst en Cultuur’ tot het feest te maken waaraan u gewend bent, zouden wij het heel fijn vinden als er zich nog meer sponsoren zouden aanmelden. Belangstelling? Neem s.v.p. contact op met info@dijkvankunstencultuur.nl

Donateur
U kunt de ‘Dijk van Kunst en Cultuur’ ook steunen door donateur worden. Een bijdrage kunt u storten op rekeningnummer NL95RABO0150436130 t.n.v. Stichting ‘Een Dijk van Kunst en Cultuur’ met vermelding van uw e-mailadres in de omschrijving.

Het DKC-Comité

Kees Timmers
Liesbeth Nap
Paul Grob
Reggie van Berkel (voorz.)

 
info@dijkvankunstencultuur.nl

Postadres:
Dingenaarserf 10
3755 VG Eemnes